اختصاصی؛

نجات جان جوان ۳۰ ساله از مرگ در بیمارستان قلب بوشهر

پیمان زند مدیر داخلی بیمارستان قلب گفت طی تماس تلفنی از بیمارستان قائم در خصوص بیمار سی ساله ای که با درد شدید قفسه سینه مراجعه کرده بود.

 

 

«صدای استان» ؛بلافاصله تیم مشاوره جراحی به سرپرستی دکتر پوربهی تشکیل جلسه داده است و مریض را ساعت یازده و سی دقیقه شب وارد بیمارستان قلب و مستقیم به بخش آنژیوگرافی منتقل شد و عمل جراحی انجام گرفت.

 

سید محمد مهدی مصطفوی، مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر در گفتگو با صدای استان با اشاره به نجات جان جوان ۳۰ ساله در بیمارستان قلب بوشهر اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه طی تماس تلفنی با این بیمارستان وضعیت وخیم یک بیمار ۳۰ ساله گزارش شد که بلافاصله عملیات پذیرش صورت گرفت.

 

وی افزود: در کمتر از ۱۵ دقیقه پزشک فوق تخصص قلب و سایر پرسنل جهت انجام عمل و نجات جان بیمار آماده شدند و ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه عمل آنژیوپلاستی آغاز شد که با مهارت دکتر پوربهی و تیم همراهش عمل آنژیوپلاستی با موفقیت انجام شد و رگ اصلی قلب این بیمار ۳۰ ساله باز و خونرسانی به قلب از سر گرفته شد.

 

مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر خاطرنشان کرد: پس از عمل آنژیوپلاستی تعبیه استند نیز در این رگ انجام شد تا در آینده نیز رگ این بیمار دچار تنگی و انسداد نشود.

 

مصطفوی از اجرای طرح ۲۴۷ در بیمارستان قلب بوشهر خبر داد و یادآور شد: طرح ۲۴۷ یعنی ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، بیمارستان قلب بوشهر در آمادگی کامل قرار دارد و در صورت حضور بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، بلافاصله تیم تخصصی و فوق تخصصی بر سر بیمار حاضر خواهند بود.

 

8 پاسخ برای “نجات جان جوان ۳۰ ساله از مرگ در بیمارستان قلب بوشهر

 • ناشناس در تاریخ آگوست 8, 2019 گفت:

  احسنت ودرود

  • ناشناس در تاریخ آگوست 8, 2019 گفت:

   این جوان۳۶ساله بوده واز نزدیکان من میباشد

 • منتقد در تاریخ آگوست 8, 2019 گفت:

  با سلام.لازم است نکته ای را حضورتان عرض کنم.این عمل تحت عنوان پرایمری آنژیوپلاستی سالهای سال است که در بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب و تمام ایران بصورت سیستماتیک انجام میشده و موضوع تازه ای نیست.منتها بعضی دوستان بدلیل خالی بودن عریضه اقدام به تبلیغات نابجا مینمایند.از مدیران محترم خواهش میکنم نقاط ضعفمان را با این اطلاعات نادرست به جامعه تزریق نکنیم.

  • ناشناس در تاریخ آگوست 8, 2019 گفت:

   دقیقا درست میفرمایید این عمل با پارتی و التماس انجام گرفت و ممنون دکتر پوربهی هستیم اما بیمارستان کلا از پذیرش بیمار سرباز زد

 • ناشناس در تاریخ آگوست 8, 2019 گفت:

  با تشکر از دکتر پوربهی و تیم همراهشون که با تصمیم شخصی خودشون این کار رو انجام دادن چون بیمارستان اصلا کار پذیرش انجام نداد و گفت جا نداریم و با اصرار و التماس همراهان بیمار اقای دکتر این تصمیم گرفته شد و بیمارستان هیچ همکاری نکرد و گفتن که انژو فردا صبح انجام میشه و الان پذیرش نداریم

  • ناشناس در تاریخ آگوست 9, 2019 گفت:

   لطفا از بیمارستان اینقدر تقدیر و تشکر نکنید چون با پارتی و هزار التماس ما تونستیم بیمارمون رو عمل کنیم

 • ناشناس در تاریخ آگوست 9, 2019 گفت:

  لطفا برای بیمارستان تبلیغ نکنید این کار با خواهش و التماس صورت گرفت و ممنون از دکتر پوربهی برای انجام این عمل و بدونید که نجات جان مردم وطیفه ذاتی بیمارستان میباشد ا

 • ناشناس در تاریخ آگوست 9, 2019 گفت:

  بیمارستانی که ۲۴ ساعته درخدمت بیمارانی هست که نیاز به مراقبت ویژه قلب دارند، تعداد تخت و اتاق بستری رو افزایش بده که وقتی درد قفسه سینه نصف شب بیماری رو راهی اونجا میکنه، بپذیره نه اینکه بخاطر کمبود جا، بیمار ناچارا مجبوربه مراجعه به مرکزی داشته باشه که اونجا امکانات رسیدگی به بیمار قلبی وجود نداره، لطفا این عکس که مربوط به عمل قلب باز هست رو از روی صفحه خبری بردارید این عکس مربوط به عمل انژیوپلاستی نیست.